Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Hakkımızda

Hakkımızda

ADKEN Mühendislik, iklimlendirme sektöründe genç, dinamik bir firmadır ve işletmeleri teknoloji ile tanıştıran büyüme hedefleri net bir firma olarak kurulmuştur.

Bugüne kadar soğutma, nemlendirme sistemlerinde, hava kanallı-kanalsız sistemlerde, evaporatif sistemlerde alışılanın dışında firmalara göre özel çözümler üreten bir firmadır.

Hedefimiz,
Geliştirilebilir sistemlerle firmaların ve işletmelerin iklimlendirme ihtiyaçlarını uygun maliyetlerle kurmak, sürekli kullanımında düşük faturalarla işletmelere katkı sağlamaktır.

Tüm bu hedeflerin temelinde sadece ADKEN Mühendisliğe ait özel çalışmaları projelendirmek ve işletmelerin fizibilite çalışmalarını yapmak önceliğimizdir.

Fizibilite çalışmaları tamamlanan işletmeye ne eksik ne de fazla tam üzerine uyacak projeleri giydirmek en temel hedefimizdir.

Siz de işletmenizin soğutma, nemlendirme ihtiyaçları için bir telefon kadar yakın firmamızdan destek talep ediniz. Kurulumda uygun maliyet, hızlı montaj ve kullanımda ekonomik çözümleri ADKEN Mühendislik projelerinde göreceksiniz.